Přeskočit navigaci.
Model závěsného kluzáka
Model závěsného kluzáka
Model závěsného kluzáka
Akce 2+1

Modely můžete objednávat i v tomto roce.

Závěsný kluzák

Plánky závěsného kluzáka

Závratě z výšky, vítr ve vlasech či nepříjemné přistání… to Vás při stavbě závěsného kluzáku potkat určitě nemůže. Model závěsného kluzáku je varianta vhodná jak pro začínající, tak i pokročilé stavitele lepených stavebnic. Jedná se o velmi efektivní model, který se Vám povede sestavit a slepit jistě daleko dříve než třeba Eiffelovu věž.

Nemáte žádné zkušenosti s lepenými modely, chystáte se začít a nevíte s jakým modelem? Náš závěsný kluzák je pro Vás ideálním řešením. Při jeho stavbě si osvojíte základní postupy a způsoby práce při sestavování a lepení modelů.

Pokročilým stavitelům poslouží tento model jako příjemné zpestření prací na náročnějších modelech a přestože stavebnice působí jednoduše, radost z jejího dokončení a dolepení bude jistě veliká.

Kluzák je vysoký 12cm a jeho rozpětí činí celých 30cm. Délka modelu je 8cm. Součástí objednávky je také pilot kluzáku, panáček, který celý model zpestří a doplní. Tento model je závěsný, dá se tedy lehce zavěsit na strop a v tu ránu se právě dokončený model stane středem veškeré pozornosti.

Pro inspiraci se podívejte na toto video:

 Video zavěšeného modelu ukazuje kluzáka při samotném letu. (1.6MB, avi)

V případě sestavení více modelů si lze přiobjednat dalšího panáčka.